Make your own free website on Tripod.com
 

Ana Sayfa

 

 COCA COLA GERÇEĞİ

YAHUDİLERİN ŞEYTANLIKTA NE KADAR İLERİDE OLDUĞUNUN BELGESİNİ AŞAĞIDAKİ RESİMLERLE AÇIKÇA SUNUYORUZ....

Coca Cola  içeceklerini en çok arapların tükettiğini biliyor muydunuz?_

Bu pazarda en büyük tüketimi arapların yapmasına şaşmamak mümkün değil..Fakat son zamanlarda bazı ürünlerle birlikte coca colaya boykotlarla büyük düşüşler yaşadığı göz önüne alınırsa yeni gelişmeler sevindirici.Fakat coca colanın boykot edilen diğer ürünlerden çok farklı bir özelliği var..Aşağıdaki yazıları incelemeniz  yeterlidir.

AŞAĞIDA HİÇ BİR MONTAJ YAPILMAMIŞ LOGOLARI DİKKATLİCE İNCELEYİN:

 Coca cola = LA MEKKE LA MOHAMMED (Arapçada la hayır demektir) -Haşa-

VE COCA COLA FİRMASININ İKİ YÜZLÜ REKLAM RESMİ

VE COCA COLANIN DEGISIK YAHUDI BOLGELERINDEKI REKLAMI:....
Üstteki yazinin tercümesi:.(Were moving to a new location!!!= Artik yeni yerimize tasiniyoruz!!!)
Yandaki yerin tercümesi:"ISRAEL E DESTEK OLMAK ICIN COCA COLA IC!!!!!"""
 

Ay- Yıldız sembolü

Müslüman çalışanları için 'helal et'li yemek çıkartan ve fabrikalarına mescit açan Coca Cola, şimdi de Ay-Yıldız'lı kutu cola için start verdi. Türkiye, Fas, Suudi Arabistan, Endonezya ve Pakistan'da satılacak kutu Coca Cola'lar için Ramazan ayı boyunca Ay-Yıldız sembolü yerleştireceğini açıklaması manevi duygularla nasıl oynandığını kanıtlıyor.

COCA COLA VE PEPSİ YASAKLANDI

Cola ve Pepsi'nin satışı yasak!

Hindistan"da Coca Cola ve Pepsi"nin içinden öldürücü tarım ilaçları çıkmasının ardından sorun parlamentoya taşındı.

Yeni Delhi Çevre Örgütü"nün yaptığı laboratuvar analiz sonuçlarında, bu iki şirketin ürettiği içeceklerde normalin 25 kat üstünde tarım ilacı bulunduğu bildirildi. Rapor üzerine konuyu parlamentoya taşıyan muhalefet partilerinin baskısıyla Coca Cola ile Pepsi"nin meclis kantininde satılması yasaklandı.

Mumbay, Madya Pradeş, Gujarat, Penjab, Hayrana ve Rajastan eyaletlerinin yerel hükümetleri de söz konusu içeceklerin devlet kurumları ve okullarda satılmasını yasakladı. Ülke genelinde ses getiren bu yasaklar üzerine Hindistan hükümeti Coca Cola ile Pepsi"yi analiz etmek üzere özel bir kurum oluşturdu.

Hindistan Anayasa Mahkemesi de bu içecekleri üreten şirketlere, kullandıkları tarım ilacının kesin miktarını açıklamaları için 4 hafta süre verdi. Coca Cola ile Pepsi şirketi, Hindistan"daki gazlı içecek pazarının yüzde 90"ına sahip.

Biliyormuydunuz ?

Firma karının % 50 sini İsrail Ordusuna aktarıldığını...

Dünyada en çok coca cola sevenlerin müslümanlar olduğunu

Belçika da Sağlık Bakanı Luc Van Den Bossche
Coca-cola 'nın
şişe veya kutulardaki tüm ürünlerinin piyasadan çekilme
sini emrettiğini...

Ve Bakanlığın ,Coca -Cola ürünlerini içen kişilerde ciddi zehirlenmeler görüldüğünü belirterek,
Coca-cola ' nın
içinde kandaki alyuvarların erimesine neden ve kansızlığa yol açan 'hemolyse' maddesinin bulunduğunu açıkladığını...

Coca-Cola İçenlerin Kanser Olacağını, kansorojen maddeler içerdiğini...

Belki Satın Aldığınız İçecekle Kurşunlar ve Bombalar Olarak Geri dönebilecek Liralar İle Bir Müslümanı Canından, Evinden Edebileceğinizi..

COLA NIN  ÖLDÜRÜCÜ OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?

     Koca bir parça bifteği kolaya yatırın. 2  gün sonra yok olduğunu göreceksiniz. Bunu çöpe atacağınız  her türlü meyve  sebzeye de uygulayabilirsiniz. Çöp öğütücü  masrafından   tasarruf. Tuvalete bir kutu kolayı dökün. Bir saat  kalsın, sonra   sifonu çektiğinizde yüzeyde herhangi bir leke  almadığını göreceksiniz.arabanızın Tamponundaki pasları kola ile kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Aynı işlemi pillerin uçlarındaki paslanmada da Uygulayabilirsiniz. dolap sürgüleriniz çalışmıyorsa, kola ile inceltebilirsiniz.

    Elbisenizde çıkmayan leke varsa üzülmeyin. kola dökün ve deterjanla yıkayın. Bembeyaz olacaktır. Kola üreticileri taşıyıcı  kamyonlarının motorlarını temizlemek için 20 yıldır kola şurubu kullanmaktadırlar.Burada anlatılanlara inanmadıysanız denemesi bir cola parasıdır.Yani   bir kutu Coca Cola veya  Pepsi veya Cola Turka vb . yeterli :)

     Peki nedir bu Cola''nın bu kadar etkileyici temizliklerde bile kullanılabilmesinin sebebi? Coca-Cola ve  Pepsi'nin ortalama pH  değeri 3.4 tur. Bu asidi de dişleri ve kemikleri eritmek  için yeterli Temizliklerde bu kadar etkili olmasının sebebi  budur.Aslına  bakarsanız Cola ile dünyada kimsenin tavsiye edemeyeceği KARBONDİOKSİT içiyoruz.Hani şu dışarı atmak için devamlı nefes  alıp  verdiğimiz, atmak için uğraştığımız KARBONDİOKSİT...! 2001 yılında  Delhi  Üniversitesinde   "kim daha fazla Coca-Cola içecek diye bir yarışma yapıldığında, sekiz  litre Coca-Cola içerek kazanan ve 10   dakika içerisinde herkesin gözü önünde ölen kişinin haberini duymuşsunuzdur Neden öldü? Çünkü çok fazla  karbondioksit almıştı kanında   yeterli oksijen  yoktu.

    Başka bir örnek: Kırılmış dişinizi bir şişe   Coca Cola''nin içine koyun ve 10 gün  sonra bakın... Diş 10 günde büyük  oranda erir. Halbuki dişler ve kemikler ölümden sonra bile  en fazla dayanabilen organlarımızdır?  Bir şişe kola içerek midenize ve  dişlerinize  ve bağırsaklarınıza ne  yaptığınızı bir düşünün...  Bu kadar zararlı   bir   içecek nasıl olurda bu  kadar bilinçsizce tüketilebilir ve biri  Amerikan   firması olmak üzere bu   şirketler bu  kadar   kar elde edebilir? İşte bu bilinçsizliği   önlemek için   çevrenize,sevdiklerinize  ve özellikle çocuklarınıza bunları anlatın. Belki bu kampanya fazla bir ses getirmeyecek olabilir. Ama ne  kadar kişiye  ulaşırsa o  kadar büyük etki  yapacaktır. destek olmak için yapmanız gereken tek  şey;   bu yazıyı   olabildiğince fazla kişiye   ulaştırmak, anlatmak

 
Özellikle çocuklarımızı bu tür içeceklerden uzak tutmamız gerekmektedir.Çocuklarımızı süte, ayrana, doğal meyve sularına alıştıralım...
 
 
 

2006 / ahmetberk.tripod.com